Delta Electronics/Cyntec TLM107515F-121
Part No.:
TLM107515F-121
Manufacturer:
Delta Electronics/Cyntec
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard, 4 Lead
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.TLM107515F-121.pdf
Description:
INDUCTOR SMD 120NH TLVR
Manufacturer:
Delta Electronics/Cyntec
Series:
TLM
Package/Case:
Nonstandard, 4 Lead
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Type:
Molded
Material - Core:
Inductance:
120 nH
Tolerance:
±15%
Current Rating (Amps):
33 A
Current - Saturation (Isat):
94A
Shielding:
Unshielded
DC Resistance (DCR):
0.15mOhm
Q @ Freq:
Frequency - Self Resonant:
Ratings:
Operating Temperature:
-40°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test:
100 kHz
Features:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
Size / Dimension:
0.394" L x 0.295" W (10.00mm x 7.50mm)
Height - Seated (Max):
0.591" (15.00mm)
1. How to order TLM107515F-121 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TLM107515F-121 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TLM107515F-121?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image TLM107515F-101 TLM107515F-900 TLM107515F-121 TLM107515F-171 TLM107515F-151
Part Number TLM107515F-101 TLM107515F-900 TLM107515F-121 TLM107515F-171 TLM107515F-151
Series TLM TLM TLM TLM TLM
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Product Status Active Active Active Active Active
Type Molded Molded Molded Molded Molded
Material - Core - - - - -
Inductance 100 nH 90 nH 120 nH 170 nH 150 nH
Tolerance ±15% ±15% ±15% ±15% ±15%
Current Rating (Amps) 73 A 33 A 33 A 33 A 33 A
Current - Saturation (Isat) 116A 123A 94A 63A 73A
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DC Resistance (DCR) 0.5mOhm 0.15mOhm 0.15mOhm 0.15mOhm 0.15mOhm
Q @ Freq - - - - -
Ratings - - - - -
Operating Temperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz
Features - - - - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size / Dimension 0.394" L x 0.295" W (10.00mm x 7.50mm) 0.394" L x 0.295" W (10.00mm x 7.50mm) 0.394" L x 0.295" W (10.00mm x 7.50mm) 0.394" L x 0.295" W (10.00mm x 7.50mm) 0.394" L x 0.295" W (10.00mm x 7.50mm)
Height - Seated (Max) 0.591" (15.00mm) 0.591" (15.00mm) 0.591" (15.00mm) 0.591" (15.00mm) 0.591" (15.00mm)