Delta Electronics/Cyntec TLM125012F-700
Part No.:
TLM125012F-700
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.TLM125012F-700.pdf
Description:
INDUCTOR SMD 70NH TLVR
Inductance:
70 nH
Tolerance:
±15%
Current Rating (Amps):
75 A
Current - Saturation (Isat):
145A
DC Resistance (DCR):
0.125mOhm
Operating Temperature:
-40°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test:
100 kHz
Size / Dimension:
0.472" L x 0.197" W (12.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.476" (12.10mm)
1. How to order TLM125012F-700 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TLM125012F-700 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TLM125012F-700?
Image TLM125012F-101 TLM125012F-700 TLM125012F-121
Part Number TLM125012F-101 TLM125012F-700 TLM125012F-121
Manufacturer Delta Electronics/Cyntec Delta Electronics/Cyntec Delta Electronics/Cyntec
Series TLM TLM TLM
Package/Case Nonstandard, 4 Lead Nonstandard, 4 Lead Nonstandard, 4 Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Product Status Active Active Active
Type - - -
Material - Core - - -
Inductance 100 nH 70 nH 120 nH
Tolerance ±15% ±15% ±15%
Current Rating (Amps) 75 A 75 A 75 A
Current - Saturation (Isat) 103A 145A 85A
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded
DC Resistance (DCR) 0.125mOhm 0.125mOhm 0.125mOhm
Ratings - - -
Operating Temperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz
Features - - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package - - -
Size / Dimension 0.472" L x 0.197" W (12.00mm x 5.00mm) 0.472" L x 0.197" W (12.00mm x 5.00mm) 0.472" L x 0.197" W (12.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.476" (12.10mm) 0.476" (12.10mm) 0.476" (12.10mm)