Delta Electronics/Cyntec TLM106012F-121L
Part No.:
TLM106012F-121L
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.TLM106012F-121L.pdf
Description:
INDUCTOR SMD 120NH TLVR
Inductance:
120 nH
Tolerance:
±10%
Current Rating (Amps):
75 A
Current - Saturation (Isat):
92A
DC Resistance (DCR):
0.37mOhm
Operating Temperature:
-40°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test:
100 kHz
Size / Dimension:
0.394" L x 0.236" W (10.00mm x 6.00mm)
Height - Seated (Max):
0.472" (12.00mm)
1. How to order TLM106012F-121L on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TLM106012F-121L price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TLM106012F-121L?
Image TLM106012F-151L TLM106012F-101L TLM106012F-121L
Part Number TLM106012F-151L TLM106012F-101L TLM106012F-121L
Manufacturer Delta Electronics/Cyntec Delta Electronics/Cyntec Delta Electronics/Cyntec
Series TLM TLM TLM
Package/Case Nonstandard, 4 Lead Nonstandard, 4 Lead Nonstandard, 4 Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Product Status Active Active Active
Type - - -
Material - Core - - -
Inductance 150 nH 100 nH 120 nH
Tolerance ±10% ±10% ±10%
Current Rating (Amps) 75 A 75 A 75 A
Current - Saturation (Isat) 73A 110A 92A
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded
DC Resistance (DCR) 0.37mOhm 0.37mOhm 0.37mOhm
Ratings - - -
Operating Temperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz
Features - - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package - - -
Size / Dimension 0.394" L x 0.236" W (10.00mm x 6.00mm) 0.394" L x 0.236" W (10.00mm x 6.00mm) 0.394" L x 0.236" W (10.00mm x 6.00mm)
Height - Seated (Max) 0.472" (12.00mm) 0.472" (12.00mm) 0.472" (12.00mm)