Signal Transformer SCIH1350-100M
Part No.:
SCIH1350-100M
Manufacturer:
Signal Transformer
Category:
Fixed Inductors
Package:
Description:
FIXED INDUCTOR 10UH 14A SMD
Manufacturer:
Signal Transformer
Series:
Package/Case:
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Type:
Material - Core:
Inductance:
10 µH
Tolerance:
Current Rating (Amps):
Current - Saturation (Isat):
Shielding:
DC Resistance (DCR):
Q @ Freq:
Frequency - Self Resonant:
Ratings:
Operating Temperature:
Inductance Frequency - Test:
Features:
Mounting Type:
Supplier Device Package:
Size / Dimension:
Height - Seated (Max):
1. How to order SCIH1350-100M on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the SCIH1350-100M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SCIH1350-100M?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SCIH1350-100M.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image SCIH1350-8R2M SCIH1350-100M
Part Number SCIH1350-8R2M SCIH1350-100M
Manufacturer Signal Transformer Signal Transformer
Series - -
Package/Case - -
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Product Status Active Active
Type - -
Material - Core - -
Inductance 8.2 µH 10 µH