KYOCERA AVX LMLP13B3M680DTAS
Part No.:
LMLP13B3M680DTAS
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.LMLP13B3M680DTAS.pdf
Description:
FIXED IND 68UH 2A 134 MOHM SMD
Inductance:
68 µH
Tolerance:
±20%
Current Rating (Amps):
2 A
Current - Saturation (Isat):
3.5A
DC Resistance (DCR):
134mOhm Max
Operating Temperature:
-55°C ~ 155°C
Inductance Frequency - Test:
100 kHz
Size / Dimension:
0.531" L x 0.504" W (13.50mm x 12.80mm)
Height - Seated (Max):
0.256" (6.50mm)
1. How to order LMLP13B3M680DTAS on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the LMLP13B3M680DTAS price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LMLP13B3M680DTAS?
Image LMLP13B3M680DTAS
Part Number LMLP13B3M680DTAS
Material - Core Iron Powder
Inductance 68 µH
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2 A
Current - Saturation (Isat) 3.5A
Shielding Shielded
DC Resistance (DCR) 134mOhm Max
Ratings -
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.531" L x 0.504" W (13.50mm x 12.80mm)
Height - Seated (Max) 0.256" (6.50mm)