Vishay Dale IHSM5832RF332L
Part No.:
IHSM5832RF332L
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IHSM5832RF332L.pdf
Description:
FIXED IND 3.3MH 180MA 15.6OHM SM
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Inductance:
3.3 mH
Tolerance:
±15%
Current Rating (Amps):
180 mA
Current - Saturation (Isat):
120mA
DC Resistance (DCR):
15.6Ohm Max
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test:
1 kHz
Size / Dimension:
0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm)
Height - Seated (Max):
0.285" (7.24mm)
1. How to order IHSM5832RF332L on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the IHSM5832RF332L price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of IHSM5832RF332L?
Image IHSM5832RF332L
Part Number IHSM5832RF332L
Package/Case Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR)
Material - Core Ferrite
Inductance 3.3 mH
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 180 mA
Current - Saturation (Isat) 120mA
Shielding Unshielded
DC Resistance (DCR) 15.6Ohm Max
Ratings -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm)
Height - Seated (Max) 0.285" (7.24mm)