Vishay Dale IHSM5832RF222L
Part No.:
IHSM5832RF222L
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IHSM5832RF222L.pdf
Description:
FIXED IND 2.2MH 220MA 9.71OHM SM
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Inductance:
2.2 mH
Tolerance:
±15%
Current Rating (Amps):
220 mA
Current - Saturation (Isat):
140mA
DC Resistance (DCR):
9.71Ohm Max
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test:
1 kHz
Size / Dimension:
0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm)
Height - Seated (Max):
0.285" (7.24mm)
1. How to order IHSM5832RF222L on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the IHSM5832RF222L price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of IHSM5832RF222L?
Image IHSM5832RF222L
Part Number IHSM5832RF222L
Package/Case Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR)
Material - Core Ferrite
Inductance 2.2 mH
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 220 mA
Current - Saturation (Isat) 140mA
Shielding Unshielded
DC Resistance (DCR) 9.71Ohm Max
Ratings -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm)
Height - Seated (Max) 0.285" (7.24mm)