Vishay Dale IHSM4825RE220L
Part No.:
IHSM4825RE220L
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IHSM4825RE220L.pdf
Description:
FIXED IND 22UH 1.7A 152 MOHM SMD
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Inductance:
22 µH
Tolerance:
±15%
Current Rating (Amps):
1.7 A
Current - Saturation (Isat):
1.02A
DC Resistance (DCR):
152mOhm Max
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test:
1 kHz
Size / Dimension:
0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm)
Height - Seated (Max):
0.225" (5.72mm)
1. How to order IHSM4825RE220L on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the IHSM4825RE220L price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of IHSM4825RE220L?
Image IHSM4825RE220L
Part Number IHSM4825RE220L
Package/Case Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR)
Material - Core Ferrite
Inductance 22 µH
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 1.7 A
Current - Saturation (Isat) 1.02A
Shielding Unshielded
DC Resistance (DCR) 152mOhm Max
Ratings -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm)
Height - Seated (Max) 0.225" (5.72mm)