Vishay Dale IHSM4825ER681L
Part No.:
IHSM4825ER681L
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IHSM4825ER681L.pdf
Description:
FIXED IND 680UH 280MA 4.31OHM SM
Inductance:
680 µH
Tolerance:
±15%
Current Rating (Amps):
280 mA
Current - Saturation (Isat):
200mA
DC Resistance (DCR):
4.31Ohm Max
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test:
1 kHz
Size / Dimension:
0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm)
Height - Seated (Max):
0.225" (5.72mm)
1. How to order IHSM4825ER681L on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the IHSM4825ER681L price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of IHSM4825ER681L?
Image IHSM4825ER681L
Part Number IHSM4825ER681L
Material - Core Ferrite
Inductance 680 µH
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 280 mA
Current - Saturation (Isat) 200mA
Shielding Unshielded
DC Resistance (DCR) 4.31Ohm Max
Ratings -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm)
Height - Seated (Max) 0.225" (5.72mm)