Vishay Dale IHLP6767GZER100M1A
Part No.:
IHLP6767GZER100M1A
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IHLP6767GZER100M1A.pdf
Description:
INDUCT WW SNGL COIL MISC
Manufacturer:
Vishay Dale
Series:
IHLP-6767GZ-1A
Package/Case:
Nonstandard
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Type:
Molded
Material - Core:
Inductance:
10 µH
Tolerance:
±20%
Current Rating (Amps):
5 A
Current - Saturation (Isat):
4A
Shielding:
Shielded
DC Resistance (DCR):
110mOhm Max
Q @ Freq:
Frequency - Self Resonant:
2.1MHz
Ratings:
AEC-Q200
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test:
100 kHz
Features:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
Size / Dimension:
0.675" L x 0.675" W (17.15mm x 17.15mm)
Height - Seated (Max):
0.276" (7.00mm)
1. How to order IHLP6767GZER100M1A on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the IHLP6767GZER100M1A price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of IHLP6767GZER100M1A?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image IHLP6767GZER100M1A
Part Number IHLP6767GZER100M1A
Manufacturer Vishay Dale
Series IHLP-6767GZ-1A
Package/Case Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Type Molded
Material - Core -
Inductance 10 µH
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 5 A
Current - Saturation (Isat) 4A
Shielding Shielded
DC Resistance (DCR) 110mOhm Max
Q @ Freq -
Frequency - Self Resonant 2.1MHz
Ratings AEC-Q200
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Features -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.675" L x 0.675" W (17.15mm x 17.15mm)
Height - Seated (Max) 0.276" (7.00mm)