Gowanda Electronics 15M680KLF
Part No.:
15M680KLF
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.15M680KLF.pdf
Inductance:
680 nH
Tolerance:
±10%
Current Rating (Amps):
1.1 A
DC Resistance (DCR):
150mOhm Max
Q @ Freq:
50 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant:
250MHz
Ratings:
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test:
25 MHz
Size / Dimension:
0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm)
Height - Seated (Max):
1. How to order 15M680KLF on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the 15M680KLF price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 15M680KLF?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 15M680KLF.
7.How to contact us to get technical supports, such as 15M680KLF pin diagram, 15M680KLF datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image 15M680KLF
Part Number 15M680KLF
Material - Core Phenolic
Inductance 680 nH
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 1.1 A
Current - Saturation (Isat) -
Shielding Unshielded
DC Resistance (DCR) 150mOhm Max
Q @ Freq 50 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant 250MHz
Ratings -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Supplier Device Package Axial
Size / Dimension 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm)