Delevan S1812-223K
Part No.:
S1812-223K
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.S1812-223K.pdf
Description:
FIXED IND 22UH 277MA 2.6 OHM SMD
Material - Core:
Ferrite
Inductance:
22 µH
Tolerance:
±10%
Current Rating (Amps):
277 mA
DC Resistance (DCR):
2.6Ohm Max
Q @ Freq:
50 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant:
14MHz
Ratings:
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test:
2.5 MHz
Size / Dimension:
0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.134" (3.40mm)