Monolithic Power Systems Inc. MEZDPD4506AS-84F3
Part No.:
MEZDPD4506AS-84F3
Manufacturer:
Monolithic Power Systems Inc.
Category:
DC DC Converters
Package:
45-PowerBFLGA Module
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.MEZDPD4506AS-84F3.pdf
Description:
DC DC CONVERTER 0.6-22V
Manufacturer:
Monolithic Power Systems Inc.
Series:
MEZDPD4506
Package/Case:
45-PowerBFLGA Module
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Non-Isolated PoL Module
Number of Outputs:
1
Voltage - Input (Min):
4V
Voltage - Input (Max):
45V
Voltage - Output 1:
0.6 ~ 22V
Voltage - Output 2:
Voltage - Output 3:
Voltage - Output 4:
Current - Output (Max):
6A