Sensata-Airpax LEJH66-1-63-20.0-Z-01
- Part No.:
- LEJH66-1-63-20.0-Z-01
- Datasheet:
LEJH66-1-63-20.0-Z-01.pdf
- Current Rating (Amps):
- 20A
- Voltage Rating - AC:
- 240 V
- Approval Agency:
- UL489
1. How to order LEJH66-1-63-20.0-Z-01 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the LEJH66-1-63-20.0-Z-01 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LEJH66-1-63-20.0-Z-01?
| Current Rating (Amps) | 20A | 20A | 20A | 10A |
| Voltage Rating - AC | 240 V | 240 V | 240 V | 240 V |