Sensata-Airpax LEJH66-1-63-10.0-AR-01-T
- Part No.:
- LEJH66-1-63-10.0-AR-01-T
- Datasheet:
LEJH66-1-63-10.0-AR-01-T.pdf
- Current Rating (Amps):
- 10A
- Voltage Rating - AC:
- 240 V
- Approval Agency:
- TUV, UL489
1. How to order LEJH66-1-63-10.0-AR-01-T on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the LEJH66-1-63-10.0-AR-01-T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LEJH66-1-63-10.0-AR-01-T?
| Current Rating (Amps) | 20A | 20A | 20A | 10A |
| Voltage Rating - AC | 240 V | 240 V | 240 V | 240 V |