Vishay Dale IHSM5832PJ220L
Part No.:
IHSM5832PJ220L
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IHSM5832PJ220L.pdf
Description:
FIXED IND 22UH 2.8A 120 MOHM SMD
Packaging:
Bulk
Inductance:
22 µH
Tolerance:
±15%
Current Rating (Amps):
2.8 A
Current - Saturation (Isat):
1.3A
DC Resistance (DCR):
120mOhm Max
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test:
1 kHz
Size / Dimension:
0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm)
Height - Seated (Max):
0.285" (7.24mm)
1. How to order IHSM5832PJ220L on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the IHSM5832PJ220L price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of IHSM5832PJ220L?
Image IHSM5832PJ220L
Part Number IHSM5832PJ220L
Package/Case Nonstandard
Packaging Bulk
Material - Core Ferrite
Inductance 22 µH
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 2.8 A
Current - Saturation (Isat) 1.3A
Shielding Unshielded
DC Resistance (DCR) 120mOhm Max
Ratings -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm)
Height - Seated (Max) 0.285" (7.24mm)