Vishay Dale IHLD4032KBER220M5A
Part No.:
IHLD4032KBER220M5A
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IHLD4032KBER220M5A.pdf
Description:
FIXED IND 22UH 4.1A 72.5MOHM SMD
Series:
IHLD-5A
Inductance:
22 µH
Tolerance:
±20%
Current Rating (Amps):
4.1 A
Current - Saturation (Isat):
4.1A
DC Resistance (DCR):
72.5mOhm Max
Q @ Freq:
Frequency - Self Resonant:
7MHz
Operating Temperature:
-55°C ~ 155°C
Inductance Frequency - Test:
100 kHz
Size / Dimension:
0.469" L x 0.379" W (11.90mm x 9.62mm)
Height - Seated (Max):
0.441" (11.20mm)
1. How to order IHLD4032KBER220M5A on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the IHLD4032KBER220M5A price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of IHLD4032KBER220M5A?
Image IHLD4032KBER220M5A
Part Number IHLD4032KBER220M5A
Manufacturer Vishay Dale
Series IHLD-5A
Material - Core -
Inductance 22 µH
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 4.1 A
Current - Saturation (Isat) 4.1A
Shielding Shielded
DC Resistance (DCR) 72.5mOhm Max
Q @ Freq -
Frequency - Self Resonant 7MHz
Ratings AEC-Q200
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.469" L x 0.379" W (11.90mm x 9.62mm)
Height - Seated (Max) 0.441" (11.20mm)