Vishay Dale IHLD4032KBER150M5A
Part No.:
IHLD4032KBER150M5A
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IHLD4032KBER150M5A.pdf
Description:
FIXED IND 15UH 4.6A 45.5MOHM SMD
Manufacturer:
Vishay Dale
Series:
IHLD-5A
Package/Case:
Nonstandard
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Type:
Material - Core:
Inductance:
15 µH
Tolerance:
±20%
Current Rating (Amps):
4.6 A
Current - Saturation (Isat):
5.5A
Shielding:
Shielded
DC Resistance (DCR):
45.5mOhm Max
Q @ Freq:
Frequency - Self Resonant:
9.5MHz
Ratings:
AEC-Q200
Operating Temperature:
-55°C ~ 155°C
Inductance Frequency - Test:
100 kHz
Features:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
Size / Dimension:
0.469" L x 0.379" W (11.90mm x 9.62mm)
Height - Seated (Max):
0.441" (11.20mm)
1. How to order IHLD4032KBER150M5A on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the IHLD4032KBER150M5A price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of IHLD4032KBER150M5A?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image IHLD4032KBER150M5A
Part Number IHLD4032KBER150M5A
Manufacturer Vishay Dale
Series IHLD-5A
Package/Case Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Type -
Material - Core -
Inductance 15 µH
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 4.6 A
Current - Saturation (Isat) 5.5A
Shielding Shielded
DC Resistance (DCR) 45.5mOhm Max
Q @ Freq -
Frequency - Self Resonant 9.5MHz
Ratings AEC-Q200
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Features -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.469" L x 0.379" W (11.90mm x 9.62mm)
Height - Seated (Max) 0.441" (11.20mm)