Delevan SP1812-223J
Part No.:
SP1812-223J
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.SP1812-223J.pdf
Description:
FIXED IND 22UH 509MA 750MOHM SMD
Inductance:
22 µH
Tolerance:
±5%
Current Rating (Amps):
509 mA
Current - Saturation (Isat):
438mA
DC Resistance (DCR):
750mOhm Max
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test:
1 kHz
Size / Dimension:
0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Height - Seated (Max):
0.134" (3.40mm)