TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. SNL252018QF-22NJ
Part No.:
SNL252018QF-22NJ
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.SNL252018QF-22NJ.pdf
Description:
FIXED IND 22NH 420MA 370MOHM SMD
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Inductance:
22 nH
Tolerance:
±5%
Current Rating (Amps):
420 mA
DC Resistance (DCR):
370mOhm Max
Q @ Freq:
15 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant:
1.65GHz
Ratings:
Operating Temperature:
-40°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test:
100 MHz
Size / Dimension:
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):
0.075" (1.90mm)