TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. SNL252018QF-220J
Part No.:
SNL252018QF-220J
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.SNL252018QF-220J.pdf
Description:
FIXED IND 22UH 125MA 5.5OHM SMD
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Inductance:
22 µH
Tolerance:
±5%
Current Rating (Amps):
125 mA
DC Resistance (DCR):
5.5Ohm Max
Q @ Freq:
25 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant:
22MHz
Ratings:
Operating Temperature:
-40°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test:
2.52 MHz
Size / Dimension:
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):
0.075" (1.90mm)