Pasternack PE3W04511-24
Part No.:
PE3W04511-24
Package:
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE3W04511-24.pdf
Description:
SMA Female to SMA Female Cable 2
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Jack
1st Contact Gender:
Female
2nd Connector:
SMA Jack
2nd Contact Gender:
Female
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
RG-393
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
Color:
Tan
Features:
Operating Temperature:
-55°C ~ 165°C
Grade:
Qualification:
1. How to order PE3W04511-24 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the PE3W04511-24 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PE3W04511-24?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PE3W04511-24.
Image PE3W04511-12 PE3W04511-24 PE3W04511-36 PE3W04511-60 PE3W04511-72
Part Number PE3W04511-12 PE3W04511-24 PE3W04511-36 PE3W04511-60 PE3W04511-72
Style SMA to SMA SMA to SMA SMA to SMA SMA to SMA SMA to SMA
1st Connector SMA Jack SMA Jack SMA Jack SMA Jack SMA Jack
1st Contact Gender Female Female Female Female Female
2nd Connector SMA Jack SMA Jack SMA Jack SMA Jack SMA Jack
2nd Contact Gender Female Female Female Female Female
Length 12.00" (304.80mm) 24.00" (609.60mm) 36.00" (914.40mm) 60.0" (1.5m) 5.0' 72.0" (1.8m) 6.0'
Cable Type RG-393 RG-393 RG-393 RG-393 RG-393
Cable Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Connector Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Overall Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Frequency - Max - - - - -
Color Tan Tan Tan Tan Tan
Features - - - - -
Operating Temperature -55°C ~ 165°C -55°C ~ 165°C -55°C ~ 165°C -55°C ~ 165°C -55°C ~ 165°C