Pasternack PE3C8984-36
Part No.:
PE3C8984-36
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE3C8984-36.pdf
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
1 GHz
Qualification:
1. How to order PE3C8984-36 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the PE3C8984-36 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PE3C8984-36?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PE3C8984-36.
Image PE3C8984-24 PE3C8984-36 PE3C8984-48 PE3C8984-72
Part Number PE3C8984-24 PE3C8984-36 PE3C8984-48 PE3C8984-72
Length 24.00" (609.60mm) 36.00" (914.40mm) 48.0" (1.2m) 4.0' 72.0" (1.8m) 6.0'
Cable Type RG-174 RG-174 RG-174 RG-174
Cable Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Connector Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Overall Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Frequency - Max 1 GHz 1 GHz 1 GHz 1 GHz