Pasternack PE39343H-24
Part No.:
PE39343H-24
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE39343H-24.pdf
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz
Qualification:
1. How to order PE39343H-24 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the PE39343H-24 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PE39343H-24?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PE39343H-24.
Image PE39343H-12 PE39343H-24 PE39343H-36 PE39343H-48 PE39343H-60
Part Number PE39343H-12 PE39343H-24 PE39343H-36 PE39343H-48 PE39343H-60
Length 12.00" (304.80mm) 24.00" (609.60mm) 36.00" (914.40mm) 48.0" (1.2m) 4.0' 60.0" (1.5m) 5.0'
Cable Type RG-316 RG-316 RG-316 RG-316 RG-316
Cable Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Connector Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Overall Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Frequency - Max 3 GHz 3 GHz 3 GHz 3 GHz 3 GHz