Pasternack PE3644LF-60
Part No.:
PE3644LF-60
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE3644LF-60.pdf
Length:
60.0" (1.5m) 5.0'
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Qualification:
1. How to order PE3644LF-60 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the PE3644LF-60 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PE3644LF-60?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PE3644LF-60.
Image PE3644LF-12 PE3644LF-48 PE3644LF-36 PE3644LF-60 PE3644LF-24
Part Number PE3644LF-12 PE3644LF-48 PE3644LF-36 PE3644LF-60 PE3644LF-24
Length 12.00" (304.80mm) 48.0" (1.2m) 4.0' 36.00" (914.40mm) 60.0" (1.5m) 5.0' 24.00" (609.60mm)
Cable Type RG-213 RG-213 RG-213 RG-213 RG-213
Cable Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Connector Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Overall Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms