Pasternack PE36163LF-48
Part No.:
PE36163LF-48
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE36163LF-48.pdf
Shipping
Inventory:243
Length:
48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type:
RG-393
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
Color:
Brown
Qualification:
1. How to order PE36163LF-48 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the PE36163LF-48 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PE36163LF-48?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PE36163LF-48.
Image PE36163LF-60 PE36163LF-12 PE36163LF-24 PE36163LF-36 PE36163LF-48
Part Number PE36163LF-60 PE36163LF-12 PE36163LF-24 PE36163LF-36 PE36163LF-48
Style 7/16 DIN to SMA 7/16 DIN to SMA 7/16 DIN to SMA 7/16 DIN to SMA 7/16 DIN to SMA
1st Connector 7/16 Plug 7/16 Plug 7/16 Plug 7/16 Plug 7/16 Plug
1st Contact Gender Male Male Male Male Male
2nd Connector SMA Plug SMA Plug SMA Plug SMA Plug SMA Plug
2nd Contact Gender Male Male Male Male Male
Length 60.0" (1.5m) 5.0' 12.00" (304.80mm) 24.00" (609.60mm) 36.00" (914.40mm) 48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type RG-393 RG-393 RG-393 RG-393 RG-393
Cable Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Connector Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Overall Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms