Pasternack PE36163-24
Part No.:
PE36163-24
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE36163-24.pdf
Description:
COAX CBL 7/16 DIN TO SMA
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Qualification:
1. How to order PE36163-24 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the PE36163-24 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PE36163-24?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PE36163-24.
7.How to contact us to get technical supports, such as PE36163-24 pin diagram, PE36163-24 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image PE36163-12 PE36163LF-60 PE36163LF-12 PE36163LF-24 PE36163-24
Part Number PE36163-12 PE36163LF-60 PE36163LF-12 PE36163LF-24 PE36163-24
Length 12.00" (304.80mm) 60.0" (1.5m) 5.0' 12.00" (304.80mm) 24.00" (609.60mm) 24.00" (609.60mm)
Cable Type RG-393 RG-393 RG-393 RG-393 RG-393
Cable Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Connector Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Overall Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms