Pasternack PE3597-48
Part No.:
PE3597-48
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE3597-48.pdf
Length:
48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Qualification:
1. How to order PE3597-48 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the PE3597-48 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PE3597-48?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PE3597-48.
7.How to contact us to get technical supports, such as PE3597-48 pin diagram, PE3597-48 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image PE3597-12 PE3597-24 PE3597-36 PE3597-48 PE3597-60
Part Number PE3597-12 PE3597-24 PE3597-36 PE3597-48 PE3597-60
Length 12.00" (304.80mm) 24.00" (609.60mm) 36.00" (914.40mm) 48.0" (1.2m) 4.0' 60.0" (1.5m) 5.0'
Cable Type RG-188 RG-188 RG-188 RG-188 RG-188
Cable Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Connector Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Overall Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms