Pasternack PE35242LF-60
Part No.:
PE35242LF-60
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE35242LF-60.pdf
Length:
60.0" (1.5m) 5.0'
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Qualification:
1. How to order PE35242LF-60 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the PE35242LF-60 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PE35242LF-60?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PE35242LF-60.
Image PE35242LF-12 PE35242LF-36 PE35242LF-24 PE35242LF-48 PE35242LF-60
Part Number PE35242LF-12 PE35242LF-36 PE35242LF-24 PE35242LF-48 PE35242LF-60
Length 12.00" (304.80mm) 36.00" (914.40mm) 24.00" (609.60mm) 48.0" (1.2m) 4.0' 60.0" (1.5m) 5.0'
Cable Type RG-178B RG-178B RG-178B RG-178B RG-178B
Cable Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Connector Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Overall Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms