Pasternack PE35242-24
Part No.:
PE35242-24
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE35242-24.pdf
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Qualification:
1. How to order PE35242-24 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the PE35242-24 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PE35242-24?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PE35242-24.
7.How to contact us to get technical supports, such as PE35242-24 pin diagram, PE35242-24 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image PE35242-12 PE35242-24 PE35242-72 PE35242-60 PE35242LF-12
Part Number PE35242-12 PE35242-24 PE35242-72 PE35242-60 PE35242LF-12
Length 12.00" (304.80mm) 24.00" (609.60mm) 72.0" (1.8m) 6.0' 60.0" (1.5m) 5.0' 12.00" (304.80mm)
Cable Type RG-178B RG-178B RG-178B RG-178B RG-178B
Cable Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Connector Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Overall Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms