Pasternack PE33654-24
Part No.:
PE33654-24
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE33654-24.pdf
1st Connector:
SMB Plug, Right Angle
2nd Connector:
SMB Plug, Right Angle
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
RG-58C
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
Color:
Features:
Operating Temperature:
Grade:
Qualification:
1. How to order PE33654-24 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the PE33654-24 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PE33654-24?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PE33654-24.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as PE33654-24 pin diagram, PE33654-24 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image PE33654LF-72 PE33654-24 PE33654-12 PE33654-72 PE33654LF-12
Part Number PE33654LF-72 PE33654-24 PE33654-12 PE33654-72 PE33654LF-12
Manufacturer Pasternack Pasternack Pasternack Pasternack Pasternack
Series - - - - -
Packaging Retail Package Retail Package Retail Package Retail Package Retail Package
Product Status Active Active Active Active Active
Style SMB to SMB SMB to SMB SMB to SMB SMB to SMB SMB to SMB
1st Contact Gender Male Male Male Male Male
2nd Contact Gender Male Male Male Male Male
Length 72.0" (1.8m) 6.0' 24.00" (609.60mm) 12.00" (304.80mm) 72.0" (1.8m) 6.0' 12.00" (304.80mm)
Cable Type RG-58C RG-58C RG-58C RG-58C RG-58C
Cable Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Connector Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Overall Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms