Pasternack PE33654-12
Part No.:
PE33654-12
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE33654-12.pdf
Description:
COAX CBL SMB TO SMB
Style:
SMB to SMB
1st Connector:
SMB Plug, Right Angle
2nd Connector:
SMB Plug, Right Angle
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
RG-58C
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Qualification:
1. How to order PE33654-12 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the PE33654-12 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PE33654-12?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PE33654-12.
7.How to contact us to get technical supports, such as PE33654-12 pin diagram, PE33654-12 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image PE33654LF-72 PE33654-24 PE33654-12 PE33654-72 PE33654LF-12
Part Number PE33654LF-72 PE33654-24 PE33654-12 PE33654-72 PE33654LF-12
Style SMB to SMB SMB to SMB SMB to SMB SMB to SMB SMB to SMB
Length 72.0" (1.8m) 6.0' 24.00" (609.60mm) 12.00" (304.80mm) 72.0" (1.8m) 6.0' 12.00" (304.80mm)
Cable Type RG-58C RG-58C RG-58C RG-58C RG-58C
Cable Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Connector Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Overall Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms