Pasternack PE3245-48
Part No.:
PE3245-48
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE3245-48.pdf
Length:
48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Impedance:
95 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Qualification:
1. How to order PE3245-48 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the PE3245-48 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PE3245-48?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PE3245-48.
7.How to contact us to get technical supports, such as PE3245-48 pin diagram, PE3245-48 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image PE3245-24 PE3245-12 PE3245-36 PE3245-60 PE3245-48
Part Number PE3245-24 PE3245-12 PE3245-36 PE3245-60 PE3245-48
Length 24.00" (609.60mm) 12.00" (304.80mm) 36.00" (914.40mm) 60.0" (1.5m) 5.0' 48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type RG-180 RG-180 RG-180 RG-180 RG-180
Cable Impedance 95 Ohms 95 Ohms 95 Ohms 95 Ohms 95 Ohms
Connector Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Overall Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms