Pasternack PE3245-24
Part No.:
PE3245-24
Manufacturer:
Pasternack
Category:
Coaxial Cables (RF)
Package:
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE3245-24.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SMA
Shipping
Inventory:461
Manufacturer:
Pasternack
Series:
Packaging:
Retail Package
Product Status:
Active
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Plug
1st Contact Gender:
Male
1st Connector Mounting Type:
Free Hanging (In-Line)
1st Connector Mounting Feature:
2nd Connector:
SMA Plug
2nd Contact Gender:
Male
2nd Connector Mounting Type:
Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature:
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
RG-180
Cable Impedance:
95 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
Color:
Brown
Features:
Operating Temperature:
Grade:
Qualification:
1. How to order PE3245-24 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the PE3245-24 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PE3245-24?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PE3245-24.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as PE3245-24 pin diagram, PE3245-24 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image PE3245-24 PE3245-12 PE3245-36 PE3245-60 PE3245-48
Part Number PE3245-24 PE3245-12 PE3245-36 PE3245-60 PE3245-48
Manufacturer Pasternack Pasternack Pasternack Pasternack Pasternack
Series - - - - -
Packaging Retail Package Retail Package Retail Package Retail Package Retail Package
Product Status Active Active Active Active Active
Style SMA to SMA SMA to SMA SMA to SMA SMA to SMA SMA to SMA
1st Connector SMA Plug SMA Plug SMA Plug SMA Plug SMA Plug
1st Contact Gender Male Male Male Male Male
2nd Connector SMA Plug SMA Plug SMA Plug SMA Plug SMA Plug
2nd Contact Gender Male Male Male Male Male
Length 24.00" (609.60mm) 12.00" (304.80mm) 36.00" (914.40mm) 60.0" (1.5m) 5.0' 48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type RG-180 RG-180 RG-180 RG-180 RG-180
Cable Impedance 95 Ohms 95 Ohms 95 Ohms 95 Ohms 95 Ohms
Connector Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Overall Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms