Pasternack PE3183LF-48
Part No.:
PE3183LF-48
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE3183LF-48.pdf
Length:
48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Qualification:
1. How to order PE3183LF-48 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the PE3183LF-48 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PE3183LF-48?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PE3183LF-48.
Image PE3183LF-72 PE3183LF-12 PE3183LF-36 PE3183LF-24 PE3183LF-48
Part Number PE3183LF-72 PE3183LF-12 PE3183LF-36 PE3183LF-24 PE3183LF-48
Length 72.0" (1.8m) 6.0' 12.00" (304.80mm) 36.00" (914.40mm) 24.00" (609.60mm) 48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type RG-58 RG-58 RG-58 RG-58 RG-58
Cable Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Connector Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Overall Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms