IDEC NRBM3100-F-50A-AA
Part No.:
NRBM3100-F-50A-AA
Description:
CIRCUIT PROTECTOR 50A
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
65 V