IDEC NRBM3100-7.5A-AA
Part No.:
NRBM3100-7.5A-AA
Description:
CIRCUIT PROTECTOR 7.5A
Current Rating (Amps):
7.5A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
65 V
cURus, UL1077, VDE
1. How to order NRBM3100-7.5A-AA on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the NRBM3100-7.5A-AA price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of NRBM3100-7.5A-AA?
Image NRBM3100-7.5A-AA NRBM3100-5A-AA NRBM3100-5A-MA NRBM3100-50A-MA NRBM3100-7.5A-MA
Part Number NRBM3100-7.5A-AA NRBM3100-5A-AA NRBM3100-5A-MA NRBM3100-50A-MA NRBM3100-7.5A-MA
Current Rating (Amps) 7.5A 5A 5A 50A 7.5A
Voltage Rating - AC 250 V 250 V 250 V 250 V 250 V
Voltage Rating - DC 65 V 65 V 65 V 65 V 65 V