Sensata-Airpax IMLB1-1RS5-52-30.0-2-91
Part No.:
IMLB1-1RS5-52-30.0-2-91
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IMLB1-1RS5-52-30.0-2-91.pdf
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V
Approval Agency:
1. How to order IMLB1-1RS5-52-30.0-2-91 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the IMLB1-1RS5-52-30.0-2-91 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of IMLB1-1RS5-52-30.0-2-91?
Current Rating (Amps) 30A 40A 50A 10A -
Voltage Rating - AC 250 V 250 V 250 V 250 V 415 V
Voltage Rating - DC 80 V 80 V 80 V 80 V 80 V