Carling Technologies CX1-B0-14-610-51B-10C
Part No.:
CX1-B0-14-610-51B-10C
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
300 V
CCC, UL1077
1. How to order CX1-B0-14-610-51B-10C on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the CX1-B0-14-610-51B-10C price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CX1-B0-14-610-51B-10C?
Current Rating (Amps) 30A 2A 12A 10A 15A
Voltage Rating - AC - - - - -
Voltage Rating - DC 600 V 300 V 440 V 300 V 300 V