Delevan 3483R-681M
Part No.:
3483R-681M
Package:
2-SMD
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.3483R-681M.pdf
Description:
FIXED IND 680UH 180MA 4.3OHM SMD
Series:
3483R
Package/Case:
2-SMD
Product Status:
Active
Inductance:
680 µH
Tolerance:
±20%
Current Rating (Amps):
180 mA
DC Resistance (DCR):
4.3Ohm Max
Operating Temperature:
-20°C ~ 85°C
Inductance Frequency - Test:
100 kHz
Size / Dimension:
0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
Height - Seated (Max):
0.138" (3.50mm)