Delta Electronics/Cyntec VCHW084T-R33MS5
Part No.:
VCHW084T-R33MS5
Manufacturer:
Delta Electronics/Cyntec
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.VCHW084T-R33MS5.pdf
Description:
IND SMD 0.33UH AUTO GRADE CHOKE
Shipping
Inventory:500
Manufacturer:
Delta Electronics/Cyntec
Series:
VCHW084T
Package/Case:
Nonstandard
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Type:
Wirewound
Material - Core:
Metal
Inductance:
330 nH
Tolerance:
±20%
Current Rating (Amps):
37 A
Current - Saturation (Isat):
35A
Shielding:
Unshielded
DC Resistance (DCR):
1.2mOhm Max
Q @ Freq:
Frequency - Self Resonant:
Ratings:
AEC-Q200
Operating Temperature:
-55°C ~ 155°C
Inductance Frequency - Test:
100 kHz
Features:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
Size / Dimension:
0.343" L x 0.319" W (8.70mm x 8.10mm)
Height - Seated (Max):
0.157" (4.00mm)
1. How to order VCHW084T-R33MS5 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the VCHW084T-R33MS5 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of VCHW084T-R33MS5?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image VCHW084T-R10MS5 VCHW084T-R22MS5 VCHW084T-R33MS5
Part Number VCHW084T-R10MS5 VCHW084T-R22MS5 VCHW084T-R33MS5
Manufacturer Delta Electronics/Cyntec Delta Electronics/Cyntec Delta Electronics/Cyntec
Series VCHW084T VCHW084T VCHW084T
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Product Status Active Active Active
Type Wirewound Wirewound Wirewound
Material - Core Metal Metal Metal
Inductance 100 nH 220 nH 330 nH
Tolerance ±20% ±20% ±20%
Current Rating (Amps) 55.2 A 50 A 37 A
Current - Saturation (Isat) 55A 50A 35A
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded
DC Resistance (DCR) 600µOhm Max 0.69mOhm Max 1.2mOhm Max
Q @ Freq - - -
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
Operating Temperature -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C
Inductance Frequency - Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz
Features - - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package - - -
Size / Dimension 0.343" L x 0.319" W (8.70mm x 8.10mm) 0.343" L x 0.319" W (8.70mm x 8.10mm) 0.343" L x 0.319" W (8.70mm x 8.10mm)
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm) 0.157" (4.00mm) 0.157" (4.00mm)