L-com TRD845RBLK-10
Part No.:
TRD845RBLK-10
Manufacturer:
L-com
Category:
Modular Cables
Package:
Description:
C5E PVC UTP 45DEG R BLK 10F
Manufacturer:
L-com
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Cable Type:
Round Cable
Connector Type:
Plug to Plug, Angled Right, 45°
Mounting Type:
Free Hanging (In-Line)
Number of Positions/Contacts:
8p8c (RJ45, Ethernet)
Length:
10.00' (3.05m)
Shielding:
Unshielded
Color:
Black
Features:
Molded Plugs
Style:
Cat5e
1. How to order TRD845RBLK-10 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TRD845RBLK-10 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TRD845RBLK-10?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TRD845RBLK-10.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image TRD845RBLK-10 TRD845RBLK-1 TRD845RBLK-5 TRD845RBLK-3
Part Number TRD845RBLK-10 TRD845RBLK-1 TRD845RBLK-5 TRD845RBLK-3
Manufacturer L-com L-com L-com L-com
Series - - - -
Packaging Bag Bag Bag Bag
Product Status Active Active Active Active
Cable Type Round Cable Round Cable Round Cable Round Cable
Length 10.00' (3.05m) 1.00' (304.8mm) 5.00' (1.52m) 3.00' (914.4mm)