L-com TRD815SRA10RD-25
Part No.:
TRD815SRA10RD-25
Description:
C5E PVC FTP RGT-DWN RED 25F
Length:
25.00' (7.62m)
Color:
Red
Cat5e
1. How to order TRD815SRA10RD-25 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TRD815SRA10RD-25 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TRD815SRA10RD-25?
Length 1.00' (304.8mm) 2.00' (609.6mm) 5.00' (1.52m) 10.00' (3.05m) 7.00' (2.13m)