L-com TRD815SRA10RD-10
Part No.:
TRD815SRA10RD-10
Description:
C5E PVC FTP RGT-DWN RED 10F
Length:
10.00' (3.05m)
Color:
Red
Cat5e
1. How to order TRD815SRA10RD-10 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TRD815SRA10RD-10 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TRD815SRA10RD-10?
Image TRD815SRA10RD-1 TRD815SRA10RD-2 TRD815SRA10RD-5 TRD815SRA10RD-10 TRD815SRA10RD-7
Part Number TRD815SRA10RD-1 TRD815SRA10RD-2 TRD815SRA10RD-5 TRD815SRA10RD-10 TRD815SRA10RD-7
Length 1.00' (304.8mm) 2.00' (609.6mm) 5.00' (1.52m) 10.00' (3.05m) 7.00' (2.13m)