L-com TRD815RA9Y-10
Part No.:
TRD815RA9Y-10
Description:
C5E PVC UTP LFT-LFT YLW 10F
Length:
10.00' (3.05m)
Shielding:
Unshielded
Color:
Yellow
Cat5e
1. How to order TRD815RA9Y-10 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TRD815RA9Y-10 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TRD815RA9Y-10?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TRD815RA9Y-10.
Image TRD815RA9Y-1 TRD815RA9Y-7 TRD815RA9Y-2 TRD815RA9Y-5 TRD815RA9Y-10
Part Number TRD815RA9Y-1 TRD815RA9Y-7 TRD815RA9Y-2 TRD815RA9Y-5 TRD815RA9Y-10
Length 1.00' (304.8mm) 7.00' (2.13m) 2.00' (609.6mm) 5.00' (1.52m) 10.00' (3.05m)