L-com TRD815RA4RD-15
Part No.:
TRD815RA4RD-15
Description:
C5E PVC UTP DWN-UP RED 15F
Connector Type:
Plug, Angled Up to Plug, Angled Down
Length:
15.00' (4.57m)
Color:
Red
Cat5e
1. How to order TRD815RA4RD-15 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TRD815RA4RD-15 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TRD815RA4RD-15?
Image TRD815RA4RD-1 TRD815RA4RD-15 TRD815RA4RD-7 TRD815RA4RD-3 TRD815RA4RD-2
Part Number TRD815RA4RD-1 TRD815RA4RD-15 TRD815RA4RD-7 TRD815RA4RD-3 TRD815RA4RD-2
Length 1.00' (304.8mm) 15.00' (4.57m) 7.00' (2.13m) 3.00' (914.4mm) 2.00' (609.6mm)