L-com TRD815RA15BLU-10
Part No.:
TRD815RA15BLU-10
Description:
C5E PVC UTP STAK-UP BLU 10F
Connector Type:
Plug to Plug, Angled Up
Length:
10.00' (3.05m)
Color:
Blue
Cat5e
1. How to order TRD815RA15BLU-10 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TRD815RA15BLU-10 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TRD815RA15BLU-10?
Image TRD815RA15BLU-3 TRD815RA15BLU-10 TRD815RA15BLU-7 TRD815RA15BLU-1 TRD815RA15BLU-5
Part Number TRD815RA15BLU-3 TRD815RA15BLU-10 TRD815RA15BLU-7 TRD815RA15BLU-1 TRD815RA15BLU-5
Length 3.00' (914.4mm) 10.00' (3.05m) 7.00' (2.13m) 1.00' (304.8mm) 5.00' (1.52m)