L-com TRD815RA13RD-15
Part No.:
TRD815RA13RD-15
Description:
C5E PVC UTP UP-LFT RED 15F
Length:
15.00' (4.57m)
Color:
Red
Cat5e
1. How to order TRD815RA13RD-15 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TRD815RA13RD-15 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TRD815RA13RD-15?
Image TRD815RA13RD-1 TRD815RA13RD-10 TRD815RA13RD-15 TRD815RA13RD-20 TRD815RA13RD-3
Part Number TRD815RA13RD-1 TRD815RA13RD-10 TRD815RA13RD-15 TRD815RA13RD-20 TRD815RA13RD-3
Length 1.00' (304.8mm) 10.00' (3.05m) 15.00' (4.57m) 20.00' (6.10m) 3.00' (914.4mm)