L-com TRD815RA10RD-20
Part No.:
TRD815RA10RD-20
Description:
C5E PVC UTP RGT-DWN RED 20F
Length:
20.00' (6.10m)
Color:
Red
Cat5e
1. How to order TRD815RA10RD-20 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TRD815RA10RD-20 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TRD815RA10RD-20?
Image TRD815RA10RD-1 TRD815RA10RD-3 TRD815RA10RD-20
Part Number TRD815RA10RD-1 TRD815RA10RD-3 TRD815RA10RD-20
Manufacturer L-com L-com L-com
Series - - -
Packaging Bag Bag Bag
Product Status Active Active Active
Cable Type Round Cable Round Cable Round Cable
Connector Type Plug to Plug, Right Angle Plug to Plug, Right Angle Plug to Plug, Right Angle
Mounting Type Free Hanging (In-Line) Free Hanging (In-Line) Free Hanging (In-Line)
Number of Positions/Contacts 8p8c (RJ45, Ethernet) 8p8c (RJ45, Ethernet) 8p8c (RJ45, Ethernet)
Length 1.00' (304.8mm) 3.00' (914.4mm) 20.00' (6.10m)