Amphenol LTW SPG06-SPG06-B15
- Part No.:
- SPG06-SPG06-B15
- Manufacturer:
- Amphenol LTW
- Category:
- Modular Cables
- Package:
- Description:
- RJ45, ACCESSORY, 1.5A, PATCH CAB
- Manufacturer:
- Amphenol LTW
- Series:
- Packaging:
- Bulk
- Product Status:
- Active
- Cable Type:
- Round Cable
- Connector Type:
- Plug to Plug
- Mounting Type:
- Free Hanging (In-Line)
- Number of Positions/Contacts:
- 8p8c (RJ45, Ethernet)
- Length:
- 0.49' (150.0mm)
- Shielding:
- Shielded
- Color:
- Features:
- Style:
- Cat5e
1. How to order SPG06-SPG06-B15 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the SPG06-SPG06-B15 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SPG06-SPG06-B15?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
| Image |  |
| Manufacturer | Amphenol LTW | Amphenol LTW | Amphenol LTW | Amphenol LTW | Amphenol LTW |
| Series | - | - | - | - | - |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Cable Type | - | - | Round Cable | Round Cable | - |
| Connector Type | - | - | Plug to Plug | Plug to Plug | - |
| Mounting Type | - | - | Free Hanging (In-Line) | Free Hanging (In-Line) | - |
| Number of Positions/Contacts | - | - | 8p8c (RJ45, Ethernet) | 8p8c (RJ45, Ethernet) | - |
| Length | - | - | 1.64' (500.0mm) | 0.49' (150.0mm) | - |